Genc Nesil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Nesil

Türkiye'nin Paylaşım Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GTA San Andres Görev Yamaları

2 posters
YazarMesaj
EGELi35
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
EGELi35

GTA San Andres Görev Yamaları Empty
MesajKonu: GTA San Andres Görev Yamaları   GTA San Andres Görev Yamaları Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 8:24 pm

Bu yamayı kurduğunuzda GTA San Andres'te %100 bütün görevler bitmiş olur. Sizde oyunda herşey açılır ve sizde çok daha keyifli bir San Andres keyfi çıkarırsınız.

Arkadaşlar ben bu yamayı denedim. Tamamen Gerçektir. Şimdi ben onu nasıl yapıcam diceksiniz. Dosya'nın içinde Beni oku var. Ona bakarak yamayı yapınız. Yapamassanız eğer , Teamwiver'den ben size yamaları kurabilirim..

Biraz anlatayım yamayı ona göre , beğenirseniz kurarsınız. Arkadaşlar şimdi tamamen , görevler bitiyo ve Turuncu kıyafetli tuhaf bir kıyafet ve saç stili var. Onu direk Shoplara giderek , kendimize göre ayarlıyoruz. Binco'ya filan gitmiyeyin. Diğer mağzalara gidin , bir mağazada Takım kıyafeti var. Ben onu kullandım , mafya gibi , hoşuma gitti doğrusu .. Bütün Haritalar , görev bitti için açık .. Çok güzel bir yamadır. Görev yapmak isteyenler yapmasın .. Sadece oyunu zevk için oynayanlar için Çok güzel bir yamadır..

İletişim Bilgileri

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://gencnesil.hareketforum.net
Sylo35

GTA San Andres Görev Yamaları Empty
MesajKonu: Geri: GTA San Andres Görev Yamaları   GTA San Andres Görev Yamaları Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 2:32 pm

Tşkr Ederim .oyun harbiden zevkli oldu , görev yapmaktan gta'dan sıkılmıştımm .. heLaL !

GTA San Andres Görev Yamaları
1 sayfadaki 1 sayfası