Genc Nesil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Nesil

Türkiye'nin Paylaşım Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Başalyanlar 3 Dk içinde ücretsiz Siten olsun ...

YazarMesaj
EGELi35
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
EGELi35

Yeni Başalyanlar 3 Dk içinde ücretsiz Siten olsun ...  Empty
MesajKonu: Yeni Başalyanlar 3 Dk içinde ücretsiz Siten olsun ...    Yeni Başalyanlar 3 Dk içinde ücretsiz Siten olsun ...  Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:03 pm

Merhaba arkadaşlar ,

Daha önce bu ücretsiz domain veren bir sitedir. Bu siteyi sadece yeni başlayanlar için en uygundur.
%100 Türkçe'dir. Türkiye Lokasyon fakat , asıl hizmet verdiği site Almanya Lokasyondur. Fakat her türlü dilde yayın verilir.

Hem Türkçe , Hem Almanca , yayın verdiği Ülkelerin dilleri kullanır.

Web tasarım bilgileri olmadan , sadece tasarım kodlarını ekleyin ve kullanıma başlayınız.

Site : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ' tıklayın , Siteyi kur deyin ve gerisi türkçe'dir. Açıklama yapma gereği duymadım.

Sabitlemiyorum. Çünkü bu site yeni başlayanlar için en ideal sitedir. Bu benim görüşüm fakat , 3 yıldır bu işin içindeyim. %98.5 Bu siteyi öneriyorum. İşn. İşe yarar.

Konuyu sabitlemiyorum , çünkü belki başka sabitlenecek konular paylaşırsanız , daha iyi konuları paylaşın , Sabitlensin konularınız..

https://gencnesil.hareketforum.net

Yeni Başalyanlar 3 Dk içinde ücretsiz Siten olsun ...
1 sayfadaki 1 sayfası